Deltagarlista Gren 1-32 
 
  Tävling  Dalamästerskapen    Utskriftsdatum  15 april 2011   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  21:54   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 april 2011         
 
 
Gren 1, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Falu Simsällskap Lag 1  1998  FALUN    25 m  2:25.34   
119  Indians  1998  LUDVIKA SS    25 m  2:40.57   
122  Sharks  1999  LUDVIKA SS    25 m  3:03.63   
146  Borlänge SS Pojkar Lag1  1998  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 2, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Falu Simsällskap Lag 1  1998  FALUN    25 m  2:21.76   
123  Småproffsen  1998  LUDVIKA SS    25 m  2:29.30   
124  Småstjärnorna  1998  LUDVIKA SS    25 m  2:44.27   
67  Falu Simsällskap Lag 2  1998  FALUN    25 m  2:51.18   
82  Leksand Damer [1999]  1999  LEKSAND    25 m  2:51.99   
154  Borlänge SS Flickor Lag3  1998  BORLÄNGE    25 m     
147  Borlänge SS Flickor Lag2  1998  BORLÄNGE    25 m     
141  Borlänge SS Flickor Lag1  1998  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 3, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  56.05   
93  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  57.03   
40  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  57.95   
58  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  59.24   
88  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  59.35   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:02.36   
12  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:03.16   
138  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  1:03.34   
92  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  1:05.18   
10  60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:06.52   
11  56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:07.23   
12  16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:09.62   
13  19  Hedlund Simon  1995  BORLÄNGE  AZ4995  25 m  1:10.74   
14  31  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:11.84   
15  27  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:13.75   
16  45  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:14.57   
17  116  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:17.62   
18  48  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:17.65   
19  126  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:18.60   
20  50  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:19.64   
21  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  1:19.86   
22  95  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:20.20   
23  87  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:20.62   
24  136  Ronsten Hannes Penndorf  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m  1:21.33   
25  55  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:23.04   
26  130  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:24.40   
27  86  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:24.67   
28  84  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:26.10   
29  103  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:27.61   
30  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:29.33   
31  36  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  1:29.90   
32  113  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  1:30.55   
33  73  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  1:37.74   
34  80  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m  1:38.85   
35  100  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  1:42.79   
36  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  1:46.13   
37  106  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  1:46.67   
38  99  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  1:57.52   
39  26  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m     
40  140  Lindblom Stefan  1974  BORLÄNGE  AB8374  25 m     
41  139  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m     
 
Gren 4, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:18.44   
89  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  1:19.01   
65  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:21.14   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:23.43   
108  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:24.17   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:26.24   
47  Fransman Hanna  1995  FALUN  AO9695  25 m  1:29.46   
62  Säfström Louise  1995  FALUN  AO8895  25 m  1:29.50   
34  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  1:31.18   
10  70  Ståhl Elice  1997  LUDVIKA SS  AX9297  25 m  1:32.45   
11  11  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:32.82   
12  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:34.52   
13  90  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m  1:36.77   
14  83  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  1:37.58   
15  15  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  1:37.60   
16  52  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:38.61   
17  134  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  1:39.37   
18  128  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  1:40.26   
19  38  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:40.56   
20  85  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:41.80   
21  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  1:42.90   
22  35  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:44.72   
23  127  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  1:45.07   
24  17  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m  1:49.19   
25  51  Kjellin Karolina  1998  FALUN  AY3898  25 m  1:53.69   
26  125  Halvarsson Sanna  1998  SS MORA  BC0298  25 m  1:54.80   
27  74  Kåks Ebba  1997  HEDEMORA  BO0297  25 m  1:57.68   
28  115  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m     
29  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m     
 
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:22.76   
56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:39.60   
16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  3:08.65   
50  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m     
40  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m     
27  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m     
 
Gren 6, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  33.49   
101  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  33.66   
105  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  33.81   
91  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  34.28   
104  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  34.32   
63  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  34.43   
64  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  34.65   
79  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  35.18   
71  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  35.67   
10  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  37.55   
11  54  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  37.72   
12  69  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  38.47   
13  98  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  38.72   
14  59  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  38.79   
15  152  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  38.86   
16  25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  38.86   
17  81  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  39.49   
18  76  Berg Sara  2000  LEKSAND  AL0400  25 m  39.66   
19  78  Jenning Kajsa Bond  2000  LEKSAND  AL1400  25 m  40.40   
20  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  40.91   
21  132  Sjöberg Malou  1999  SS MORA  AY4499  25 m  41.34   
22  131  Rustas Jonna  1999  SS MORA  AT7899  25 m  41.44   
23  75  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m  41.45   
24  68  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  41.76   
25  42  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  42.58   
26  72  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  42.65   
27  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m  46.54   
28  118  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  47.34   
29  135  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  48.33   
30  112  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  49.58   
31  144  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  49.59   
32  22  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  50.33   
33  23  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  50.54   
34  111  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  51.70   
35  94  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  52.27   
36  151  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  54.09   
37  18  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m  55.95   
38  20  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m     
39  145  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m     
40  77  Bjelica Alexandra  1999  LEKSAND  AU4699  25 m     
41  39  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE    25 m     
42  37  Puente Naiara  2001  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 7, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  40.16   
116  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  41.31   
130  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  41.41   
126  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  42.02   
Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  42.03   
84  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  42.87   
48  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  43.47   
86  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  44.23   
113  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  47.49   
10  103  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  47.92   
11  55  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  49.41   
12  73  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  54.21   
13  106  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  59.82   
 
Gren 8, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  2:15.31   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:16.87   
13  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:17.44   
114  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:18.27   
89  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  2:18.43   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:27.10   
65  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:27.95   
109  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  2:29.12   
108  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  2:33.74   
10  46  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  2:36.15   
11  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:36.33   
12  57  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  2:40.18   
13  128  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  2:40.37   
14  38  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  2:42.43   
15  83  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  2:44.22   
16  134  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  2:47.73   
17  15  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  2:48.06   
18  11  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  2:52.88   
19  35  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  2:56.62   
20  34  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  2:57.73   
21  115  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m  3:12.64   
22  17  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m  3:19.57   
23  74  Kåks Ebba  1997  HEDEMORA  BO0297  25 m     
24  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m     
25  102  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m     
26  129  Nilsson Stefanie  1998  SS MORA  AL1498  25 m     
 
Gren 9, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  1:04.16   
14  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:04.22   
12  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:09.02   
93  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  1:11.35   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:15.81   
56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:19.99   
31  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:21.06   
45  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:27.31   
60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:30.52   
10  87  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:36.66   
11  139  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  37.95   
64  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  38.78   
104  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  39.65   
105  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  40.07   
91  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  40.78   
79  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  41.74   
63  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  41.74   
Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  42.32   
71  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  42.65   
10  101  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  43.78   
11  152  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  44.50   
12  54  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  45.31   
13  81  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  45.79   
14  69  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  46.08   
15  131  Rustas Jonna  1999  SS MORA  AT7899  25 m  46.29   
16  25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  46.75   
17  59  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  46.94   
18  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  47.51   
19  98  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  48.63   
20  68  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  49.60   
21  42  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  50.23   
22  135  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  51.66   
23  75  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m  52.46   
24  144  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  53.00   
25  72  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  53.25   
26  111  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  53.53   
27  118  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  55.64   
28  112  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  56.44   
29  23  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  57.22   
30  145  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  58.53   
31  151  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:00.29   
32  94  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:01.42   
33  22  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:01.47   
34  77  Bjelica Alexandra  1999  LEKSAND  AU4699  25 m     
35  20  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m     
36  37  Puente Naiara  2001  BORLÄNGE    25 m     
37  18  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m     
 
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  45.88   
48  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  46.05   
116  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  46.47   
95  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  46.63   
Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  48.88   
86  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  49.69   
55  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  49.70   
130  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  49.92   
84  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  50.37   
10  113  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  52.45   
11  106  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  53.22   
12  26  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  53.84   
13  103  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  54.81   
14  73  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  57.40   
15  100  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  1:01.83   
16  99  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  1:04.52   
17  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  1:12.17   
18  41  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
19  33  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m     
20  32  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE    25 m     
21  28  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 12, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:32.56   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:33.25   
114  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:35.44   
89  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  2:37.72   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:39.12   
65  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:42.98   
53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:49.23   
108  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  2:54.29   
109  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  2:55.93   
10  46  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  2:56.89   
11  102  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  3:00.00   
12  57  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  3:06.27   
13  134  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  3:08.46   
14  38  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  3:11.11   
15  11  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  3:11.85   
16  35  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  3:12.01   
17  85  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  3:14.03   
18  70  Ståhl Elice  1997  LUDVIKA SS  AX9297  25 m  3:23.75   
19  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  3:23.99   
20  128  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m     
21  62  Säfström Louise  1995  FALUN  AO8895  25 m     
 
Gren 13, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:05.35   
58  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:06.63   
93  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  1:07.73   
40  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  1:08.92   
56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:13.49   
60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:16.66   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:21.89   
19  Hedlund Simon  1995  BORLÄNGE  AZ4995  25 m  1:24.86   
45  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:27.12   
10  27  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:28.40   
11  31  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:29.85   
12  16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:29.99   
13  50  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:35.23   
14  136  Ronsten Hannes Penndorf  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m  1:38.55   
15  36  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  1:42.98   
16  80  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m     
17  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m     
 
Gren 14, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:22.05   
104  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:22.98   
110  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:24.65   
91  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:26.20   
63  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  1:27.25   
101  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:27.53   
Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  1:28.77   
105  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:29.85   
79  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:33.30   
10  152  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:34.98   
11  71  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:35.65   
12  81  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  1:38.89   
13  59  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:41.56   
14  25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:42.00   
15  78  Jenning Kajsa Bond  2000  LEKSAND  AL1400  25 m  1:43.70   
16  98  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:44.22   
17  72  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:44.39   
18  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:45.81   
19  131  Rustas Jonna  1999  SS MORA  AT7899  25 m  1:51.59   
20  118  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  1:57.83   
21  94  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  2:14.78   
22  75  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m     
23  42  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m     
24  77  Bjelica Alexandra  1999  LEKSAND  AU4699  25 m     
 
Gren 15, 4X100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
149  Borlänge SS Herrar Lag2  1994  BORLÄNGE    25 m     
143  Borlänge SS Herrar Lag1  1994  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 16, 4X100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Ludvika SS Damer 1  LUDVIKA SS    25 m  4:24.32   
142  Borlänge SS Damer Lag1  1994  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 17, 4X100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
149  Borlänge SS Herrar Lag2  1994  BORLÄNGE    25 m     
143  Borlänge SS Herrar Lag1  1994  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 18, 4X100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Ludvika SS Damer 1  LUDVIKA SS    25 m  4:57.92   
142  Borlänge SS Damer Lag1  1994  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 19, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:25.09   
48  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:25.49   
116  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:27.92   
95  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:28.89   
Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  1:31.72   
84  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:32.55   
55  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:34.61   
86  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:34.84   
130  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:34.89   
10  113  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  1:41.49   
11  103  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:42.85   
12  106  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  1:55.31   
13  73  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  1:59.48   
14  33  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m     
15  28  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
16  26  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m     
 
Gren 20, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
114  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:11.61   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:12.65   
53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:16.77   
65  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:16.96   
109  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  1:17.76   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:18.69   
102  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:18.72   
70  Ståhl Elice  1997  LUDVIKA SS  AX9297  25 m  1:23.54   
134  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  1:24.27   
10  57  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:24.66   
11  85  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:26.31   
12  128  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  1:30.37   
13  34  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  1:32.45   
14  35  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:34.54   
15  15  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  1:34.91   
16  129  Nilsson Stefanie  1998  SS MORA  AL1498  25 m  1:37.61   
17  127  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  1:39.87   
18  74  Kåks Ebba  1997  HEDEMORA  BO0297  25 m  1:52.80   
19  125  Halvarsson Sanna  1998  SS MORA  BC0298  25 m  1:57.12   
20  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m     
21  115  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m     
22  62  Säfström Louise  1995  FALUN  AO8895  25 m     
23  17  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m     
24  51  Kjellin Karolina  1998  FALUN  AY3898  25 m     
 
Gren 21, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:22.24   
40  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  2:24.30   
93  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  2:30.08   
58  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:30.21   
153  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  25 m  2:31.32   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  2:40.86   
12  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  2:43.13   
56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:43.86   
60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:45.92   
10  45  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  2:55.88   
11  31  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  2:58.64   
12  87  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  3:12.26   
13  50  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  3:26.09   
14  136  Ronsten Hannes Penndorf  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m     
15  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m     
 
Gren 22, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  40.95   
91  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  41.16   
105  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  42.88   
101  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  44.12   
63  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  46.51   
104  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  46.51   
Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  46.62   
110  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  46.89   
132  Sjöberg Malou  1999  SS MORA  AY4499  25 m  46.92   
10  72  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  48.17   
11  98  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  48.68   
12  54  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  48.91   
13  76  Berg Sara  2000  LEKSAND  AL0400  25 m  49.22   
14  75  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m  49.73   
15  78  Jenning Kajsa Bond  2000  LEKSAND  AL1400  25 m  50.12   
16  69  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  50.35   
17  25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  50.42   
18  152  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  50.52   
19  71  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  51.27   
20  81  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  51.60   
21  23  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  51.81   
22  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  51.82   
23  68  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  52.33   
24  79  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  53.79   
25  42  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  53.84   
26  118  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  54.92   
27  111  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  55.62   
28  131  Rustas Jonna  1999  SS MORA  AT7899  25 m  56.19   
29  59  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  56.63   
30  22  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  56.71   
31  18  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m  56.79   
32  144  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  59.48   
33  135  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  1:00.80   
34  20  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  1:03.23   
35  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m  1:06.94   
36  94  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:08.64   
37  112  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  1:09.33   
38  145  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m     
39  37  Puente Naiara  2001  BORLÄNGE    25 m     
40  77  Bjelica Alexandra  1999  LEKSAND  AU4699  25 m     
41  151  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m     
 
Gren 23, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  40.40   
126  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  40.49   
Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  40.84   
116  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  41.80   
55  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  41.91   
48  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  42.30   
86  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  43.85   
130  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  44.65   
103  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  44.98   
10  84  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  46.30   
11  100  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  46.72   
12  73  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  48.67   
13  113  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  48.97   
14  26  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  53.33   
15  99  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  54.16   
16  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  54.34   
17  41  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
18  33  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m     
19  28  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 24, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:08.17   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:10.23   
49  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:11.69   
65  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:16.30   
89  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  1:16.75   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:17.05   
108  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:18.79   
52  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:18.90   
11  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:28.11   
10  83  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  1:31.89   
11  38  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:32.17   
12  35  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:34.76   
13  70  Ståhl Elice  1997  LUDVIKA SS  AX9297  25 m  1:37.48   
14  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m     
15  15  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m     
16  90  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m     
 
Gren 25, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  2:08.23   
14  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:09.24   
12  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  2:17.92   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  2:18.83   
58  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  50 m  2:25.99   
56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:29.78   
60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:32.18   
16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  2:34.68   
31  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  2:40.50   
10  27  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  2:45.58   
11  50  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  3:01.37   
12  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  3:43.20   
13  36  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m     
14  19  Hedlund Simon  1995  BORLÄNGE  AZ4995  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  37.33   
91  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  38.37   
79  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  38.59   
110  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  39.07   
104  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  40.18   
101  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  40.27   
81  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  40.47   
Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  42.08   
105  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  42.90   
10  152  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  43.93   
11  63  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  44.83   
12  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  45.71   
13  25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  45.84   
14  98  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  47.55   
15  71  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  49.28   
16  131  Rustas Jonna  1999  SS MORA  AT7899  25 m  50.54   
17  72  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  57.15   
18  94  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m     
 
Gren 27, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  34.15   
48  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  34.54   
95  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  34.68   
116  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  34.74   
Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  35.43   
55  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  36.18   
86  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  36.89   
84  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  37.34   
103  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  37.50   
10  130  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  37.75   
11  113  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  38.66   
12  26  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  42.67   
13  100  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  43.33   
14  73  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  43.51   
15  106  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  43.79   
16  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  45.86   
17  99  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  50.26   
18  41  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE    25 m     
19  33  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m     
20  32  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE    25 m     
21  28  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 28, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
114  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:34.88   
53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:41.60   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:43.80   
109  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  2:43.89   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:46.37   
57  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  2:58.88   
134  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  3:06.76   
129  Nilsson Stefanie  1998  SS MORA  AL1498  25 m     
Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m     
 
Gren 29, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  1:06.92   
14  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:08.57   
153  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  25 m  1:14.83   
138  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  1:17.81   
93  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  1:17.93   
92  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  1:18.32   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:19.27   
12  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:22.78   
60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:26.68   
10  56  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:27.49   
11  16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:27.69   
12  45  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:29.78   
13  87  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:30.05   
14  19  Hedlund Simon  1995  BORLÄNGE  AZ4995  25 m  1:31.47   
15  31  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:33.34   
16  50  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:39.85   
17  27  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:42.18   
18  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:51.83   
19  136  Ronsten Hannes Penndorf  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m  1:52.68   
20  36  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  1:56.83   
21  80  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m     
22  140  Lindblom Stefan  1974  BORLÄNGE  AB8374  25 m     
 
Gren 30, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:00.66   
29  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:02.41   
13  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:02.55   
89  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  1:02.94   
65  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:07.14   
61  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:07.96   
102  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:09.12   
53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:09.13   
83  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  1:10.01   
10  108  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:10.10   
11  38  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:11.99   
12  57  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:12.13   
13  128  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  1:12.70   
14  110  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:13.68   
15  70  Ståhl Elice  1997  LUDVIKA SS  AX9297  25 m  1:13.77   
16  34  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  1:13.78   
17  90  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m  1:14.32   
18  104  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:14.76   
19  63  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  1:15.02   
20  11  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:15.24   
21  134  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  1:16.72   
22  15  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  1:17.00   
23  85  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:17.59   
24  79  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:17.87   
25  64  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:17.93   
26  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  1:17.96   
27  105  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:18.31   
28  35  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:18.54   
29  101  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:20.30   
30  91  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:21.56   
31  129  Nilsson Stefanie  1998  SS MORA  AL1498  25 m  1:22.74   
32  54  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  1:24.99   
33  127  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  1:24.99   
34  59  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:25.45   
35  152  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:25.69   
36  17  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m  1:28.53   
37  115  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m  1:29.16   
38  25  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:29.91   
39  69  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  1:30.74   
40  81  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  1:31.32   
41  71  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:31.86   
42  98  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:32.11   
43  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:32.25   
44  78  Jenning Kajsa Bond  2000  LEKSAND  AL1400  25 m  1:33.55   
45  131  Rustas Jonna  1999  SS MORA  AT7899  25 m  1:33.68   
46  74  Kåks Ebba  1997  HEDEMORA  BO0297  25 m  1:33.92   
47  42  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  1:35.73   
48  125  Halvarsson Sanna  1998  SS MORA  BC0298  25 m  1:37.95   
49  68  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  1:42.09   
50  118  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  1:45.04   
51  72  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:45.67   
52  18  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m  1:51.26   
53  22  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:54.49   
54  94  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:57.45   
55  112  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  1:59.84   
56  51  Kjellin Karolina  1998  FALUN  AY3898  25 m     
57  77  Bjelica Alexandra  1999  LEKSAND  AU4699  25 m     
58  76  Berg Sara  2000  LEKSAND  AL0400  25 m     
59  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m     
60  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m     
61  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m     
62  75  Vogel Lisa  1999  HEDEMORA  BA1299  25 m     
63  111  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m     
 
Gren 31, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Falu Simsällskap Lag 1  1998  FALUN    25 m  2:10.58   
119  Indians  1998  LUDVIKA SS    25 m  2:20.68   
122  Sharks  1999  LUDVIKA SS    25 m  2:36.83   
146  Borlänge SS Pojkar Lag1  1998  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 32, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Falu Simsällskap Lag 1  1998  FALUN    25 m  2:09.93   
123  Småproffsen  1998  LUDVIKA SS    25 m  2:11.40   
124  Småstjärnorna  1998  LUDVIKA SS    25 m  2:22.99   
67  Falu Simsällskap Lag 2  1998  FALUN    25 m  2:24.75   
82  Leksand Damer [1999]  1999  LEKSAND    25 m  2:34.73   
147  Borlänge SS Flickor Lag2  1998  BORLÄNGE    25 m     
141  Borlänge SS Flickor Lag1  1998  BORLÄNGE    25 m     
137  Avesta SS Damer  1998  AVESTA SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  15 april 2011 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  21:54